Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Akce


Tuto šatnu dáváme všude za příklad

Jost stále zvelebuje prostředí.....


...a rozšiřuje bázi. Raději se neptám, co to stojí


Franta se do vody zjevně těší


David se alespoň podepsal na okno
František odhodlaně startuje


Hoši mi mávají - nebo se snad vzdávají ???
Němci z Berlína večer dělali maximum pro pitný režim
Nádherný odraz ve vodě. A to mám úplně obyčejný foťák

Péťu Vaverku netřeba představovat. Tady se s Davidem chystá do kebabárny


Honza Lábus má Sparmann opravdu rád


A kebab taky

David měl dětskou porci. Brrr


S Jostem si mám vždy o čem povídat


Jeho žena se se mnou zase ráda fotí. Tedy doufám

SPARMANN - listopad 2010

vloženo: 2011-04-11


     Zatopený lom Sparmann ve městě Kamenz je naší srdeční záležitostí. Byli jsme jedni z prvních Čechů, kteří se tam kdy potápěli a velmi rádi se tam vracíme nejen kvůli zajímavé a hezké lokalitě, ale hlavně proto, že mezi námi a majitelem potápěčské báze Jostem Krausem vznikl velice hezký vztah. Každoročně symbolicky uzavíráme „letní" sezonu právě na Sparmannu a když je to možné, uděláme si výjezd na dva dny.

   Loni jsme jeli 21. listopadu, v menší skupině a pouze na jeden den. Já jsem do vody nešel, ale ostatní tři - Honza, Franta a Jirka si naplánovali dva pěkné ponory. Při příjezdu nás srdečně přivítal Jost a s ním jsme pochopitelně klábosili ještě dlouho potom, co již kluci měli být ve vodě. Nakonec se k potápění přece jenom dostali. Než ponor dokončili, objevil se Péťa Vaverka. Spolu s ním a s naším Davidem jsme zaběhli do nedaleké kebabárny, a když se kluci převlékli, čekala na každého takřka „nesežratelná" porce kebabu. Na druhý ponor se s plnými břichy museli opravdu přemlouvat. Nakonec však vše zvládli a zbývalo posezení s Jostem. To se samozřejmě protáhlo a teprve když se objevili další hosté, opustili jsme sympatického majitele báze a jeho manželku a vydali jsme se k domovu. Příště se uvidíme až po zimě.

   Než se mi podařilo napsat článek, přišlo jaro a s ním pochopitelně plánujeme výlet k Jostovi. Takže ve čtvrtek na schůzi začneme řešit detaily...

Autor: Libor Čech

Copyright Dalton 2024 Design webmaster: Jan Bulíř
Klub | Akce | Fotogalerie | Kurzy | Teorie | Lokality | Vraky | Speleo | Bazar
Administrace webu